Pedikúra dočasně pozastavena!

 

Vítejte na stránkách Pedikúra a reflexní masáž plosek nohou.

Jsem zdravotní sestra - pedikérka a nabízím pedikúru a reflexní masáž plosek nohou v bezpečí Vašeho domova v Karlových Varech a okolí, Jablonec nad Nisou a okolí, Tanvald a okolí, Velké Hamry a okolí. Cestuji mezi těmito okresy a proto mám možnost masáže a pedikúru v těchto městech nabízet.

 

Jste maminka na mateřské, nemáte čas objednávat se do salonů a čekat až bude volno?

 

Máte doma, nebo v rodině nemocného, nebo staršího člověka, který nechce, nebo nemůže jít do salonu?

 

Vítejte na stránkách - Pedikúra a reflexní masáže plosek nohou Jste velmi zaměstnaní?

 

Kontaktujte mě a přijedu k vám domů. Pedikúru a masáž provedu u vás doma.

 

Samozřejmostí je i návštěva nemocnice, domova důchodců nebo jiného sociálního zařízení.

Pedikúru potřebujeme neustále, i když jsme připoutáni na lůžko.

 

Klientovi je poskytována odborná péče a ošetření nohou v místě jeho bydliště.

 

Výhody: zdravotní vzdělání- individuální přístup - vhodné pro pracovně vytížené lidi, méně zdatné lidi, tělesně postižené - poskytuji ošetření i pacientům s diabetem.

 

Protože často vídám, že pedikúru dnes může dělat kdokoliv a jakkoliv, proto Vás chci ujistit, že:

- o Vaše nohy bude pečovat člověk s odpovídajícím vzděláním veškeré nástroje a náčiní jsou po každém zákazníkovi dezinfikovány a je celkově udržován vysoký hygienický standard

- jsou používány jen zdravotně nezávadné a účinné přípravky určené pro péči o nohy

- s Vámi bude jednáno jako se zákazníkem, kterého si vážím